پایگاه مقاومت بسیج شهید امیر محمودی
 
دوشنبه 01 بهمن 1397 -

رای به سایت :
158
محبوب

روز دانشجو گرامی باد
روز دانشجو گرامی باد
    تاریخ› دوشنبه 15 آذر 1395 - 22:34

روز دانشجو، در ایران به ۱۶ ماه آذر اطلاق می‌شود. این روز، به یاد سه دانشجو (دو هوادار حزب توده ایران و یک هوادار جبهه ملی ایران) که هنگام اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا، در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۳۲ (حدود چهار ماه پس از کودتای ۲۸ مرداد همان سال) در دانشگاه تهران کشته شدند، گرامی داشته می‌شود.

استکبار ستیزی و مقابله با نفوذ دشمن
استکبار ستیزی و مقابله با نفوذ دشمن
    تاریخ› سه شنبه 20 بهمن 1394 - 22:17

واژه «استکبار» که در ادبیات سیاسی انقلاب اسلامی به طور مکرر به بهره برداری می رسد از تعالیم قرآن کریم مایه می گیرد. این واژه که مفهوم آن اظهار علو و برتری در زمین و بر دیگران بزرگی فروختن و خود را قاهر و مسلط دانستن است در آیات مختلف قرآنی و برای نمایاندن ماهیت قدرتهای استکباری در هر عصر و زمان و معرفی خصال و صفات و روحیات و عملکردهایشان مطرح می گردد

حمایت از جبهه مقاومت و مبازه با تروریسم بین المللی
حمایت از جبهه مقاومت و مبازه با تروریسم بین المللی
    تاریخ› سه شنبه 20 بهمن 1394 - 21:55

اقتدار ملی مقوله ای است که به یک ملت اجازه می دهد ،با اتکاء به توان داخلی در همهی زمینه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، فنی، اقتصادی، نظامی و... بر روی پای خود بایستد وبا قدرت، جسارت و شجاعت همراه با درایت در برابر زورگویان جهانی، از حقوق حقهی خود دفاع کند.

ایمان جهاد شهادت
ایمان جهاد شهادت
    تاریخ› پنجشنبه 15 بهمن 1394 - 17:08

ایمان، جهاد و شهادت از برجسته ترین ارزشهای دینی و اسلامی تبلور یافته در انقلاب اسلامی ایران است. ملت بزرگوار ایران در اوج ایمان، جهاد، شهادت و شهادت طلبی، ایثار و سلحشوری خود بود که توانست برای همیشه طومار حکومت ننگین طاغوت را در هم پیچیده و حکومت اسلامی را بر مبنای رهبری اولین ولی فقیه تاریخ تشیع، حضرت امام خمینی(ره) و خواست عمومی ملت تشکیل دهد. در این نوشتار برآنیم فرهنگ شهادت طلبی و روحیه جهادی را در نهاد انقلابی بسیج پی جوییم .

RSS