پایگاه مقاومت بسیج شهید اکبری
 
سه شنبه 01 آبان 1397 -

رای به سایت :
992
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 193 شهید کلاهدوز ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید اکبری
8
محبوب  
رای به خبر :
بیعت دوباره مردم با انقلاب و ولایت‌ فقیه
بیعت دوباره مردم با انقلاب و ولایت‌ فقیه

مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه در بسیاری از نقاط کشور در حال برگزاری است.
calendar
تاریخ : 1396/10/14 - 13:37

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید اکبری  حوزه 193 شهید کلاهدوز  ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،

مراسم راهپیمایی مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش گران و بی‌حرمتی‌ها از صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396  با حضور اقشار مختلف مردم در بسیاری از نقاط کشور  آغاز شده است.

در روزهای گذشته نیز مراجع عظام تقلید و سران قوا و  شخصیتهای سیاسی و فرهنگی کشور همچنین نهادها، احزاب  و تشکلها با محکومیت اقدامات اغتشاشگرها مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی‌ ها فراخوانده بودند.

 

راهپیمایی مردمی علیه هنجارشکنان روزهای اخیر در استان کرمانشاه آغاز شد

راهپیمایی پرشور مردمی در محکومیت هنجارشکنان روزهای اخیر همزمان با تمام شهرستان‌های استان از لحظاتی قبل و از چهارراه مدرس تا میدان آزادی کرمانشاه روز چهارشنبه 13 دی ماه در کرمانشاه آغاز شد.

 

تظاهرات مردمی علیه اغتشاشات اخیر در گرگان برگزار شد

مردم مومن و متعهد شهرستان گرگان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح روزچهارشنبه 13 دی ماه 1396 به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.

 

 

راهپیمایی مردم قم در واکنش به اغتشاشات اخیر برگزار شد

مراسم راهپیمایی مردم انقلابی قم در محکومیت اغتشاشات اخیر کشور و در حمایت از مطالبه‌های به‌حق مردم همزمان با سایر نقاط کشور صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396 از مصلی قدس برگزار شد.

مردم در این راهپیمایی با شعارهایی مانند "الله‌اکبر"، "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر غارت‌گر بیت‌المال"، "مرگ بر فتنه‌گر" و غیره علاوه بر حمایت از مطالبه به‌حق مردم در موضوعات معیشتی، اشتغال و گرانی، اقدام برخی افراد در اغتشاشات اخیر، حمایت استکبار از این تجمعات و تخریب اماکن عمومی را محکوم کردند.

 

خروش سرزمین آفتاب علیه اغتشاشات اخیر آشوبگران

مردم مومن و متعهد شهرستان اراک از ساعت 10 روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396  در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح امروز به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.

 

اعلام انزجار مردم نهاوند از اغتشاشگران حوادث اخیر

مردم مومن و همیشه در صحنه نهاوند صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396 با برگزاری راهپیمایی پرشور، تحرکات و اغتشاشات اخیر عده‌ای فریب خورده و عوامل پشت صحنه وقایع اخیر این شهرستان را محکوم و با رهبری انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت مجدد کردند.

 

مردم انقلابی ملایر در محکومیت اغتشاشات راهپیمایی کردند

 

در تجمع صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه 1396 مردم شهرستان ملایر در اعتراض به اغتشاش‌گرانی که پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را چند روز پیش  در ملایر پایین کشیده و باعث جریحه‌دار شدن احساسات، عواطف و غرور ملی ملت شریف ایران شده بودند بار دیگر پرچم مقدس کشورمان با افتخار در میدان شهید جوکار ملایر به اهتزاز در آمد.

 

 

 

 

بوشهری‌ها اعمال اغتشاش‌گران را محکوم کردند

مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار بوشهر صبح روز 13 دی ماه 1396  در اقدامی خودجوش در حمایت از مقام معظم رهبری، ارزش‌های انقلاب اسلامی و  محکوم کردن اعمال آشوبگران به خیابان‌ها آمدند و خواستار برخورد قاطع با آشوب‌گران شدند.

 

ثبت حماسه‌ ماندگار دیگری در کارنامه ولایتمداری مردم استان خوزستان

 

روز 13 دی‌ماه بار دیگر مردم شهیدپرور و غیور خوزستانی همزمان با سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی "شکوه وحدت" مهر تثبیتی بر کارنامه ولایتمداری خویش حک کردند و با اعلام برائت از اهانت‌کنندگان به غرور ملی کشورمان راه خود را از بیگانگان جدا ساختند.

 

اهوازی‌ها کار اغتشاشگران را یکسره کردند

راهپیمایی «شکوه وحدت» روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396 با حضور ده‌ها هزار نفر از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه کلانشهر اهواز برگزار شد.

 

خروش انقلابی مردم خراسان شمالی علیه فتنه 96

مردم انقلابی و غیرت‌مند خراسان شمالی از صبح روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396 با حضور در میادین اصلی و خیابان‌های شهرهای استان٬ در تظاهراتی گسترده و چندهزار نفری٬ اقدامات اغتشاش گران در حوادث اخیر را به شدت محکوم کردند.

 

خروش مردم لرستان علیه آشوبگران؛ تجدید عهده دوباره مردم با ولایت و انقلاب

مردم استان لرستان همزمان با سایر نقاط کشور روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396 در یک راهپیمایی گسترده اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.

 

بهار اقتدار در زمستان دورود

در میان راهپیمایی کنندگان حماسه 13 دی شهرستان دورود اقشار مختلف مردم از عشایری و روستایی، دانش‌آموز و دانشجو، کسبه و بازاری، روحانی و طلبه، نیروهای نظامی و انتظامی، امدادگران جمعیت هلال‌احمر، ورزشکاران، بسیجیان غیور و آحاد مختلف زن و مردم و پیر و جوان دیده می‌شد تا برگ زرینی دیگر بر افتخارات شهر ولایتمدار دورود اضافه کنند و در هوای سرد زمستانی این روز بهار باشکوه عزت و همبستگی را مقابل دیگان جهانیان به نمایش گذارند.

 

مردم انقلابی ایلام خشم و انزجار خود از اغتشاشگران اعلام کردند

پس از آنکه درروزهای گذشته تعداد انگشت شماری از هنجارشکنان در ایلام اقدام به تجمع  و ساختار شکنی کردن روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396 مردم خروشان ایلام آرامش بعد از طوفان را به مردم ایران و ایلام هدیه کردند و فریاد برآوردند با ولایت تا شهادت ایستاده ایم.

 

مردم پارس‌آباد و خلخال در محکومیت اقدامات اغتشاشگران راهپیمایی کردند

مردم غیور و ولایتمدار شهرستان مرزی پارس‌آباد به دنبال ناآرامی‌ها و اقدامات اخیر اغتشاشگران و آشوبگران روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396  کفن‌پوش به خیابان‌ها آمده و این اقدامات را محکوم کرده و حماسه‌ای دیگر آفریدند.

 

خشم مردم انقلابی کرج از اقدامات ساختارشکنانه اغتشاشگران

عصر روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396  ملت حزب‌الله و شهیدپرور کرج در پاسخ به اقدامات ساختار شکنانه اغتشاشگران در استان البرز و کشور راهپیمایی کردند.

 

حضور حماسی مردم همدان در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی

دارالمجاهدین همدان، روز چهارشنبه 13 دی ماه سال 1396 صحنه دیگری از تجدید بیعت امت انقلابی با آرمان‌های امام راحل و حمایت از ولایت‌فقیه بود و مردم بار دیگر ثابت کردند که در هر حال پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

 

نمایش ارادت مردمان ایذه به نظام

شهرستان ایذه که در چند روز اخیر از تیررس دشمنان خارج نبوده و استکبار جهانی نیز با فریب‌هایی ساده‌لوحانه در پی جذب نگاه‌های مردم برآمده و ایذه را شهری آشوب‌پذیر معرفی کرده بودند در این زمینه نیز نسبت به سایر مردم کشور مستثنا نبوده و مردم با شرکت حداکثری در راهپیمایی "شکوه وحدت" ارادت همیشگی خویش را به نظام و کشور به رخ جهانیان کشیدند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11704


مطالب مرتبط