رای به سایت :
406
محبوب
حوزه 196 صداقت
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
جمعه 02 فروردين 1398 -
 نام‌نویسی مراکز شبانه‌روزی حفظ قرآن بیت‌الاحزان آغاز شد
نام‌نویسی مراکز شبانه‌روزی حفظ قرآن بیت‌الاحزان آغاز شد

نام‌نویسی مراکز شبانه‌روزی حفظ تخصصی مؤسسه بیت‌الاحزان آغاز شده و تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
calendar
تاریخ : 1397/02/09 - 10:58
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 196 صداقت  ناحیه مقاومت بسیج کمیل ، نام‌نویسی مراکز شبانه‌روزی حفظ تخصصی قرآن مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) آغاز شد و تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

ثبت‌نام اینترنتی هجدهمین دوره مراکز شبانه‌روزی حفظ تخصصی یکساله کل قرآن کریم و چهارمین دوره طرح ملی رحله آغاز شده است و علاقه‌مندان به حفظ قرآن کریم که دارای شرایط ورود به این مراکز هستند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه به نشانی beytolahzan.ir نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.

این مؤسسه در سال تحفیظی جاری 11 مرکز فعال دارد که 10 مرکز ویژه برادران و یک مرکز ویژه خواهران است و در 7 استان کشور و در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، بیرجند، قم، آبادان، ملایر، فسا و استهبان واقع شده‌اند که احتمال افزایش چند مرکز دیگر به این مراکز در آینده نزدیک وجود دارد.

طرح ملی رحله نیز در 20 مرکز از 7 استان کشور برگزار خواهد شد که شهرهای فردوس از خراسان جنوبی، تربت جام از خراسان رضوی، آبادان، بندر ماهشهر و هویزه از استان خوزستان، استهبان، داراب، فسا، کازرون، لارستان و نی‌ریز از استان فارس، رودبار جنوب و قلعه گنج از استان کرمان، بروجرد از استان لرستان، همدان از استان همدان و تفت و خاتم از استان یزد میزبانی این طرح‌ها را عهده‌دار خواهند بود.

مصاحبه این مراکز که ویژه جوانان و نوجوانان 14 تا 22 سال است از ابتدای تیرماه آغاز و پذیرفته‌شدگان در مصاحبه تخصصی، از 18 تیرماه حفظ خود را آغاز خواهند کرد.

علاقةمندان می توانند جهت ثبت‌نام در این طرح‌ها و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه به نشانی beytolahzan.ir  مراجعه کنند.

فارس


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13276مطالب مرتبط