رای به سایت :
406
محبوب
حوزه 196 صداقت
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
پنجشنبه 24 آبان 1397 -
تقویت قلب و کاهش دلهره با مصرف
تقویت قلب و کاهش دلهره با مصرف

"گل گاو زبان" گیاهی است که قلب را قوت می‌بخشد و برای افراد دچار دلهره بسیار مفید است همچنین دم‌نوش این گیاه برای رفع خشونت ریه، درمان سرفه و تنگی نفس، درد گلو و سینه نیز مفید است.
calendar
تاریخ : 1396/11/01 - 12:49
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 196 صداقت  ناحیه مقاومت بسیج کمیل ، "گل گاو زبان" دارای طبیعتی گرم و تر است که از دیدگاه طب نوین و طب سنتی برای درمان علایم سرماخوردگی مفید محسوب می‌شود همچنین "گل گاو زبان" برای رفع خشونت ریه، درمان سرفه و تنگی نفس، درد گلو و سینه  مفید است, "گل گاو زبان" گیاهی مفید برای تسکین علایم سرماخوردگی و بیماری‌های سیستم عصبی است.

بهتر است این گیاه را به‌صورت دم‌نوش مصرف کرد چرا که بیشتر در بدن تأثیر دارد و در رفع غلظت خون مفید است؛ "گل گاو زبان" گیاهی است که قلب را قوت می‌بخشد و برای افرادی دچار دلهره یا افرادی که به‌اصطلاح قلبشان تکان می‌خورد و هوری می‌ریزد, بسیار مفید است.

برای اثردهی بیشتر دم‌نوش "گل گاو زبان" بهتر است با نبات یا عسل شیرین کرد چرا که کبد مواد غذایی شیرین را بهتر جذب می‌کند.

افراد از مصرف طولانی‌مدت "گل گاو زبان" پرهیز کنند همچنین افراد مبتلا به دیابت که داروی کاهنده قند خون مصرف می‌کنند در مصرف "گل گاو زبان" دقت و احتیاط کنند چرا که این گیاه با داروهای کاهنده قند تداخل دارد.

برای کودکی که دچار ترس و غم شده، ماساژ کف دست و پا، استفاده از نوشیدنی‌هایی مانند آب و شربت سیب یا به، شربت بهارنارنج، دمنوش "گل گاو زبان" و بوییدن سیب و به و گلاب مفید است.

افراد تنومند و پرخون هنگام افزایش فشار خون نباید "گل گاو زبان" را خودسرانه مصرف کنند زیرا جوشانده "گل گاو زبان" در چنین افرادی ممکن است خطرناک باشد و بحران فشار خون ایجاد کند.

تسنیم


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13276مطالب مرتبط