رای به سایت :
271
محبوب
حوزه 193 شهید کلاهدوز
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
سه شنبه 01 آبان 1397 -
دعوت به حضور در راهپیمایی و تجمع محکومیت اغتشاشات
دعوت به حضور در راهپیمایی و تجمع محکومیت اغتشاشات

دفتر فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ۱۹۳ شهید یوسف کلاهدوز با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جمعه دعوت کرد.
calendar
تاریخ : 1396/10/14 - 18:54
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 193 شهید کلاهدوز  ناحیه مقاومت بسیج کمیل ، دفتر فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ۱۹۳ شهید یوسف کلاهدوز با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جمعه دعوت کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است با توجه به اینکه در روزهای اخیر با طراحی و هدایت پشت صحنه و موج سواری استکبار جهانی به بهانه ظاهری و عوام فریبانه برخی از مشکلات و تنگناهای موجود در جامعه توسط عده ای بسیار ناچیز اغتشاشاتی در حال انجام است که به ناروا بنام ملت متدین ، ایثارگر و جانفشان در راه اسلام ، قران و انقلاب اسلامی قصد رقم خوردن دارد .

هوشمندی و هوشیاری ملی برابر نقشه های دشمن یکی از ضرورت های انکارناپذیر به شمار می رود.

 در قسمتی دیگر از این بیانیه با تجلیل از ملت بصیر ، مومن ، انقلابی ، عاشورایی و ولایت مدار ایران اسلامی به عنوان حماسه سازان جاوید تاریخ ایران اسلامی آمده است به فضل الهی ملت ایران با عمل به وصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه در پشتیبانی از ولایت فقیه اجازه نخواهد داد به کشور آسیبی رسیده و با تجمع پرشور و ولایی و انقلابی خود روز جمعه ۱۵ دی بر اغتشاشات اخیر خاتمه خواهند داد .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8312