رای به سایت :
271
محبوب
حوزه 193 شهید کلاهدوز
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 -
جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای حوزه 193 شهید کلاهدوز
جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای حوزه 193 شهید کلاهدوز

جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای حوزه 193 شهید کلاهدوز در تاریخ 1394/06/01 روز یکشنبه راس ساعت 18:30 به میزبانی پایگاه شهید امیر محمودی برگزار گردید.
calendar
تاریخ : 1394/06/06 - 22:26
2
محبوب  
رای به خبر :

جناب آقای خدابخش فرماندهی محترم حوزه 193شهید کلاهدوز عنوان کردند که داشتن نیروی مطلوب و نگهداشتن این نیرو در اولویت است .در حال حاضر افراد و گروه های دیگر به شکلهای مختلف بدنبال جذب جوانان به سمت خود هستند .ما باید در این راستا با داشتن برنامه های مناسب از دیگران پیشی بگیریم و جوانان را جذب این مسیر معنوی نماییم.

ایشان تاکید کردند ما به نیروهایی برای حفظ نظام و انقلاب نیاز داریم که در زمان نیاز به سرعت به خط شوند و آمادگی فداکاری برای انقلاب را داشته باشند .

حجت الاسلام و المسلمین رحمانی امام جماعت محترم مسجد امام محمد تقی (ع) ضمن قدردانی از بسیجیان بدلیل حضورشان در مسیر انقلاب فرمودند که همه ی ما در قبال جوانان نسبت به شرایط جامعه مسئولیم و باید آنها را در مسیر صحیح قرار دهیم و به سمت مساجد بکشانیم.

ایشان تاکید کردند بسیجیان همانند روحانیون هستند ،روحانیت به لباس نیست ،به عمل است و شما با حضور در این مسیر ،جهاد   وبه وظایف دینی خود به خوبی عمل می کنید .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8312


tags
   جلسه        شورا        پایگاه        هم اندیشی        بسیج    

مطالب مرتبط