رای به سایت :
271
محبوب
حوزه 193 شهید کلاهدوز
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 -
جلسه کارگاه تخصصی شعب حوزه و شورای پایگاه های حوزه 193شهید کلاهدوز
جلسه کارگاه تخصصی شعب حوزه و شورای پایگاه های حوزه 193شهید کلاهدوز

جلسه کارگاه تخصصی شعب حوزه و شورای پایگاه های حوزه 193شهید کلاهدوز در تاریخ 10/05/1394 راس ساعت 18:30 در حسینیه خوانساری ها با حضور سردار شبانی فرمانده معاونت عملیات قرارگاه ثاراله ، فرمانده محترم حوزه 193شهید کلاهدوز ،...
calendar
تاریخ : 1394/05/11 - 20:20
1
محبوب  
رای به خبر :

جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد .

در ابتدا جناب آقای خدابخش فرمانده محترم حوزه 193شهید کلاهدوز ضمن خیر مقدم به حاضرین ، از اعضای محترم شورای حوزه و پایگاه ها درخواست کردند که با عنوان نکاتی کاربردی در این کارگاه تخصصی حداکثر استفاده و بهره وری از این زمان صورت پذیرد.

بعد از ایشان حجت الاسلام والمسلمین کمالی امام جماعت حسینیه خوانساری ها ضمن قدردانی از این حضور ، به حاضرین تاکید کردند که قدر و ارزش مسیری که در آن قرار داریم را بدانیم و حافظ آن باشیم0

راس ساعت 18:30 بنا به فرمایش جانشین فرماندهی حوزه مقاومت کارگاه های تخصصی شورای حوزه و پایگاه ها در محل های از پیش تعیین شده برای هر معاونت برگزار گردید که در این جلسات به طرح و بررسی عناوین تخصصی هریک معونت ها پرداخته شد .

ساعت 19:30 پس از اتمام کارگاه های تخصصی نفرات حاضر در صحن اصلی حسینیه جهت برپایی ادامه و بخش دوم جلسه به خط شدند.

جناب آقای انصاری جانشین محترم فرماندهی حوزه 193شهید کلاهدوز با اشاره به بزرگی مقام و منزلت شهدا و بیان خاطراتی از شهدای بزرگوار ، از بسیجیان درخواست کردند در این راه ثابت قدم باشند و نسبت به این مسئولیتی که به عهده گرفته ایم احساس دین کنیم .

در ادامه جناب آقای خدابخش تاکید کردند بالابردن معنویت در سطوح بسیج هدفمان است هرچه با اعتقاد و معنویت بیشتری در این راه قدم بگذاریم به موفقیت بیشتری خواهیم رسید و با حضور در نماز جماعت می توانیم این مهم را در خود تقویت کنیم .

در بخش پایانی سردار شبانی فرمانده معاونت عملیات قرارگاه ثاراله با مطرح کردن مباحث و موضوعاتی در رابطه با مسائل حاکم بر منطقه و گروهک های حاضر در آن ، به امنیت ، ثبات و شرایط استراتژیکسیت که نشان دهنده عزت و اقدار ماست اشاره کاملی داشتند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8312


tags
   شورا        شورای حوزه        حوزه 193        حوزه 193 شهید کلاهدوز        روشنگری    

مطالب مرتبط