رای به سایت :
1007
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 -
مصاحبه با جناب آقای سید محمد هادی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 13تهران
مصاحبه با جناب آقای سید محمد هادی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 13تهران

مصاحبه خبرگزاری قسم با جناب آقای سید محمد هادی حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 13 تهران
calendar
تاریخ : 1397/07/03 - 14:03
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،مصاحبه خبرگزاری قسم در تاریخ 3 مهر 1397 با جناب آقای حسینی ریاست محترم آموزش و پرورش منطقه 13 تهران .

حسینی ضمن تسلیت به مناسبت حمله تروریستی در رژه 31 شهریور شهر اهواز و همچنین ایام عزاداری سالار شهیدان تهنیت به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود:

هشت سال دفاع مقدس یعنی 8سال ایثار،حماسه، 8سال از خود گذشتگی.

حماسه دفاع مقدس که تمام دنیا در مقابل ایران صف آرایی کرده بود و اینکه ایران اسلامی انقلابی نوپا بود ، با توکل بر خدا و اهلبیت و جوانان حسینی و انقلابی هشت سال دفاع جانانه ای کردیم.

پیام هفته دفاع مقدس ، پیام از خود گذشتگی ،ایثار و انجام وحدت و همدلی در بین آحاد مردم بود.

ایشان در ادامه درباره فعالیت های آموزش و پرورش در راستای زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا افزود: اولین نهادی که باید فرهنگ ایثار و ازخود گذشتگی را نهادینه کند آموزش و پرورش  می باشد.

امسال آغاز سال تحصیلی مصادف شده با حماسه حسینی و زنده نگهداشتن مکتب حسینی و تمام تلاش آموزش و پرورش این است که این فرهنگ را از پایه ابتدایی در بین دانش آموزان نهادینه نماید تا زمانی که فرزندانمان وارد اجتماع شدند مکتب ایثار و از خودگذشتگی را داشته باشند.

رئیس آموزش و پرورش منطقه 13 در پایان افزود : برنامه های دفاع مقدس تنها مختص این هفته نیست بلکه این مهم را  با کمک مدارس در طول سال توسط یادمان های شهدای عزیز و نمادهای دفاع مقدس داشته باشیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله نیروی هوایی        محمد هادی حسینی        آموزش و پرورش منطقه13                                    

مطالب مرتبط