رای به سایت :
1007
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
 بکارگیری راهبرد
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین:

بکارگیری راهبرد"جنگ ترکیبی" از سوی دشمن برای تقابل با ایران اسلامی/ نقش‌آفرینی حوزه علمیه در تولید راهبردهای شکل گیری تمدن اسلامی بسیار حیاتی است

سردار سپهر با اشاره به اینکه دشمن با یک جنگ ترکیبی به مصاف ما آمده است، گفت: سپاه و بسیج بدون هیچ چشم داشتی وظیفه خود می‌دانند تا برای عبور از این شرایط اقتصادی، به دولت کمک کنند و این آمادگی نیز به دولت اعلام شده است.
calendar
تاریخ : 1397/05/28 - 13:02
source
منبع : سپاه نیوز
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین در همایش نقش حوزه انقلابی در ماندگاری انقلاب اسلامی که در سالن همایش‌های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، با اشاره به جایگاه و منزلت انقلاب اسلامی و نقش مردم در شکل‌گیری آن اظهار داشت: مردمی‌بودن و پای‌کار بودن مردم دلیل پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبعیت از منویات مقام معظم رهبری را مورد تاکید قرار داد و افزود: پرورش نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی و تولید علم 2 راهکار اساسی بسیج برای تحقق رهنمودهای رهبر انقلاب است.

وی افزود:  سپاه و بسیج بدون هیچ چشم داشتی وظیفه خود می‌دانند تا برای عبور از این شرایط اقتصادی، به دولت کمک کنند و این آمادگی نیز به آنها اعلام شده است.

سردار سپهر در ادامه تصریح کرد: کشور از شرایط سخت اقتصادی کنونی عبور می‌کند ، اما هدف ما عبور با حداقل خسارت و با سرعت بیشتر است. سپاه و بسیج شبکه گسترده‌ای از قشرهای مختلف مردمی از جمله مهندس و معلم و دانشجو و دانش‌آموز را دارند که بیشترین سهم در تحقق فرآیند انقلاب اسلامی برعهده آن‌هاست، به همین دلیل وظیفه سپاه و بسیج در این زمینه بسیار سنگین است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نقشه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران ،  تصریح کرد: دشمن با یک جنگ ترکیبی به مصاف ما آمده است، نیاز به حرکت تبیینی، روشن‌گری و مطالبه‌گری در جامعه داریم و نقش علما در این باره سنگین است. زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) و ایجاد تمدن نوین اسلامی هدف انقلاب اسلامی است، امروز نقش‌آفرینی حوزه علمیه در تولید راهبردهای تشکیل دولت و تمدن اسلامی بسیار حیاتی است.

وی با بیان اینکه تبیین سبک زندگی اسلامی در جامعه مهم و ضروری است، خاطرنشان کرد: نظام‌سازی لازمه ساخت تمدن اسلامی است و به‌دلیل نبود نظامات در کشور با مشکل مواجه هستیم. اقتصاد‌مقاومتی ریشه در دین و اعتقادات دارد، باید نسخه‌های انقلابی و بومی که مبتنی بر ساختار و شرایط کشور است به‌عنوان سرفصل‌های مطالعاتی تعریف و به مبانی علمی و اجرایی در کشور تبدیل شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   سایر محتوا قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله زینبیه        ناحیه کمیل        ناحیه کمیل                                    

مطالب مرتبط