رای به سایت :
1007
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
شنبه 04 خرداد 1398 -
 سرلشکر باقری: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران است
سرلشکر باقری: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر لزوم حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: 22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه ها و سلایق درون نظام است.
calendar
تاریخ : 1396/11/21 - 09:52
source
منبع : سپاه نیوز
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی گفت:  22 بهمن میثاق ملی همه ملت ایران از تمامی گروه ها و سلایق درون نظام است.
وی با تأکید بر لزوم حضور حداکثری اقشار و آحاد مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن افزود: هرکسی که جمهوری اسلامی را پذیرفته و آن را به جان خریده و به قانون اساسی رای داده است با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان پیام می دهد که ملت ایران یکپارچه پای نظامش ایستاده و یک ملت متحد در پیشبرد اهداف انقلاب و مقابله با تهدیدات دشمن است.

سرلشکر باقری خاطر نشان کرد: خانواده نیروهای مسلح همراه و هم صدا با ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اراده و عزم یکپارچه خود در تداوم حرکت آرمانی انقلاب را به جهانیان نشان خواهند داد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   22 بهمن 96        خبر 22 بهمن 96        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله زینبیه        22 بهمن        سرلشکر باقری                                    

مطالب مرتبط