رای به سایت :
1006
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
سه شنبه 02 بهمن 1397 -
فرد حمله‌کننده به نهاد ریاست جمهوری چند قمه همراه داشت/ ۲ تیر به پای او شلیک شد/ نیت مهاجم پس از مداوا معلوم می‌شود
سردار کوثری:

فرد حمله‌کننده به نهاد ریاست جمهوری چند قمه همراه داشت/ ۲ تیر به پای او شلیک شد/ نیت مهاجم پس از مداوا معلوم می‌شود

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: فرد حمله‌کننده به نهاد ریاست جمهوری چند قمه و سلاح سرد زیر لباسش داشت و به نیروهای سپاه حمله کرد که از گیت رد شود ولی با ۲ تیر متوقف شد.
calendar
تاریخ : 1396/11/18 - 18:50
source
منبع : خبرگزاری فارس
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،

سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه ، با اشاره به اقدامی که دو روز قبل یک فرد ناشناس در حمله به به نهاد ریاست جمهوری داشت، تصریح کرد: این فرد با یک لباسی مانند کفن سفید آمده بود و با زور می‌خواست از گیت سپاه رد شود.

وی افزود: بچه‌های سپاه جلوی او را گرفتند و او هم که چند قمه و سلاح سرد در زیر لباسش داشت، به طرف بچه‌ها حمله کرد تا از گیت رد شود.

کوثری تاکید کرد: در این هنگام مامورین حفاظت گفتند که شاید از تیم انتحاری باشد، لذا 2 تیر به پای او شلیک و او را دستگیر کردند.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قصد این فرد سیاسی بوده یا خیر، اظهار داشت: خیر، البته این فرد هم اکنون در حال مداواست و پس از آن مشخص خواهد شد که به چه نیتی و با چه سابقه‌ای اقدام به این کار کرده است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله دهقان        سردار کوثری        ریاست جمهوری                                    

مطالب مرتبط