رای به سایت :
1006
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
سه شنبه 02 بهمن 1397 -
پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیل به مناسبت دهه مبارک فجر
پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیل به مناسبت دهه مبارک فجر

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بسیجی پاسدار مجید صحراگرد فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج کمیل طی پیامی این ایام خجسته را به رهبر معظم انقلاب اسلامی،ملت ایران وبسیجیان تبریک گفت.
calendar
تاریخ : 1396/11/17 - 13:36
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل
متن پیام تبریک فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیل به مناسبت دهه فجر                                                                                                                                                                                  

خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت روح الله (ره) و ایثار و فداکاری شهیدان والا مقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.
نفخه ی عیسای به عرش رفته، بر خاک نشینان دمیده شد و به سان ساحل نشینی سفینه ی نوح نجات و پیروزی را برای تابعین اهل وفا و شکیبایی به ارمغان آورد؛ نخوت دی در قدوم امیر بهاران بهمن به آخر رسید و عطر شهادت در کوچه های مصفای شهر پیچید و خبر بزرگ و مسرت بخش پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به همه جا و همه کس فریاد کرد.

با کمال احترام و خرسندی بدینوسیله سی و نهمین درخشندگی مهر بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی به زعامت بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی حضرت خمینی کبیر (ره) را به پیشگاه منور و ملکوتی حضرت صاحب الزمان ( روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء)؛ رهبر عالیقدر و عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و ملت حماسه آفرین، انقلابی و ولایت مدار تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حضرت دوست، امتداد امید، استمرار یار، تبلور نور و حجت عشق از پگاه ازل تا عشاأ ابد را برای شما شاهدان فجر و نسیم خوش سحرگاه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تمنا دارم.                                                                                                                                                                                                  

  بسیجی پاسدار مجید صحراگرد


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   دهه فجر 96        خبر 22 بهمن 96        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله دهقان        فرمانده ناحیه کمیل        سرهنگ صحراگرد                                    

مطالب مرتبط