رای به سایت :
998
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج کمیل
سه شنبه 01 آبان 1397 -
جمعه به یادماندنی/ بیعت دوباره با انقلاب و ولایت
جمعه به یادماندنی/ بیعت دوباره با انقلاب و ولایت

مردم شهیدپرور و انقلابی تهران، همزمان با هموطنانمان در سراسر کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر و حمایت از نظام و ولایت و امنیت راهپیمایی کردند.
calendar
تاریخ : 1396/10/16 - 10:59
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج کمیل ،مردم شهیدپرور و انقلابی تهران، همزمان با هموطنانمان در سراسر کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر و حمایت از نظام و ولایت و امنیت راهپیمایی کردند.

مازگزاران، امروز (15 دی) پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت حوادث اخیر از مسیر مصلی امام خمینی (ره) تا انتهای خیابان شهید بهشتی ( عباس آباد ) را راهپیمایی کردند.

راهپیمایان با در دست داشتن تمثال شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و پلاکاردهایی با مضمون « با ولایت تا شهادت»، « مدافعان انقلاب اسلامی» در حمایت از نظام و رهبری، شعار سر دادند و حوادث اخیر و ناآرامی های صورت گرفته را محکوم کردند.

نمازگزاران ضمن تقبیح هر گونه آشوب، تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات و نمادهای ملی، با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود» و «مرگ بر منافق و فتنه گر» ، ضمن تشکر از ملت غیور ایران و نیروهای انتظامی و امنیتی در خنثی کردن فتنه اخیر، تاکید کردند: ملت ایران همواره پشتیبان نظام، رهبری و انقلاب اسلامی است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16208


tags
   اعتراضات مردمی        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج کمیل        منطقه 13        محله امامت        تظاهرات سراسری        بصیرت        بصیرت